Акрил екстра
BOSTIK-8711595215275
BOSTIK
Акрил екстра
BOSTIK-8711595215275
BOSTIK
Акрил екстра
Colors
(Unit of Length: Liter (l))
0.280
Availability: Please wait, loading...
Properties
| Употреба | Вътрешна |
|---|---|
| Работна температура | +5°C - +40°C |
| Температурна устойчивос | от -20°C до +75°C |
| Втвърдяване | след 5 минута |
| Разходна норма | около 15л.м при фуга 5мм |
| Стичане | <2мм |
| Движение на фугата | +/-7,5% |
| Product | T4475 |
|---|---|
| Brand | BOSTIK |
| Application | Interior(Dry Construction, Bathroom, Боядисване, Довършителни дейности); |
Shipping costs are calculated based on the weight of the item and are visible in your cart upon order confirmation.
Goods may be exchanged or returned for the following reasons:
- purchased merchandise may be exchanged or returned no later than one month after receipt
- the goods must not have been used, must have the packaging intact and must be in good merchantable condition
- transport costs for the replacement or return of purchased goods are borne by the customer
You might also like
OWA
Suspended Ceiling Tiles Lucero
OWA-LUCERO-C80079
Clearance
€2.71
€3.33
BRAMAC
Капак Икономик
BRAMAC-IKONOMIK-KAP-NxGRAY
€3.69
STOFIX
Profile for suspended ceiling
STOXIX-Lx24/24X3000
Sale
€1.76 (3 m)
€1.85
SINIAT
Aluminum Drywall Angle
NIDA-CORNER-24/24x2500
€59.00 (20 pcs)
VOX
Under Roof Foil
MAPMA-DACHVENT
€65.00 (80 m2)
STOFIX
Suspended Ceiling Tiles Venezia
VENEZIA-975
Sale
€2.45
€2.58
TONDACH
Vineam Roof Tile
TONDACH-VINEAM-00
€1.77
KNAUF GROUP
Профил за окачен таван
KNAUF-AMF-VENTATECx1200
€2.59
BRAMAC
Вентилираща керемида Адриа
BRAMAC-ADRIA-VENTI
€24.00
KNAUF GROUP
Профил за окачен таван
KNAUF-AMF-VENTATECx600
€1.30
BRAMAC
Вентилираща керемида Икономик
BRAMAC-VENTILIR-IKONOxRED
€10.00
KNAUF GROUP
Suspended Ceiling Tiles Savanna
SAVANNA-BP2051M4
Clearance
€5.09
€5.05
KNAUF GROUP
Suspended Ceiling Tiles Filigran
KNAUF-AMF-SK
€4.01
LEXON
Metal pipe
LEX-ROOF-STAL-100-10
€65.00 (3 m)
STOFIX
Profile for suspended ceiling
STOFIX-Tx3600
Sale
€3.43 (3 m)
€3.61
VESTEL
Reinforced Aluminum Angle
V-ALU-25/25x2500
€1.49
SINIAT
Moisture Resistant Drywall
NIDA-HYDRO-12.5-2000x1200
€10.00 (2 m2)
BRAMAC
Керемиди Адриа
BRAMAC-ADRIA
€4.10
VESTEL
Aluminum Angle 135°
V-ALU-135/2500
€2.01
STAMPA
Profile for suspended ceiling
STAMPA-T24-HR-Mx600
€1.91
SINIAT
Moisture Resistant Drywall
NIDA-HYDRO-12.5-2500x1200
€13.00 (3 m2)
BRAMAC
Керемиди Икономик
BRAMAC-IKONOMIKxRED
€2.00
TONDACH
Vineam Roof Tile
TONDACH-VINEAM-12
€2.23
STAMPA
Profile for suspended ceiling
STAMPA-T24-HR-Mx1200
€3.81