Кашпа Minos Cassetta
Кашпа Minos Cassetta
Цветове
Разфасовка
Наличност: Моля изчакайте...
Характеристики
| Външен размер | 45см х 20см х 12см |
|---|---|
| Вътрешен размер | 40см х 15см х 11см |
| Материал | Висококачествена полиетиленова смола (пластмаса) |
| Температурен диапазон | от -60°C до +80°C |
| Произход | Италия |
| Продукт | T5202 |
|---|---|
| Производител | NICOLI |
| Приложение | ЕКСТЕРИОР(Градински аксесоари, Градина и озаленяване, Декорации, Двор); |
Транспортните разходи се калкулират на база теглото на стоката и са видими в количката Ви при потвърждение на поръчка.
Стока може да бъде заменяна или връщана при следните съображения:
- Закупената стока може да бъде заменяна или връщана не по - късно от 14 дни след получаването
- Стоката трябва да не е била използвана, да е със запазена опаковка и в добър търговски вид
- Транспортните разходи по замяната или връщането на закупената стока са за сметка на клиента
Може да ви хареса също
Клинкерна фасадна плочка
78,00 € / 152,55 лв.
Клинкерна фасадна ъглова плочка
58,00 € / 113,44 лв. (30 бр.)
Винилов сайдинг
18,00 € / 35,20 лв.
21,00 € / 41,07 лв.
Клинкерна фасадна ъглова плочка
54,00 € / 105,61 лв. (30 бр.)
Клинкерна фасадна плочка
1,73 € / 3,38 лв.
5,24 € / 10,25 лв.
Винилов сайдинг
9,00 € / 17,60 лв.
10,00 € / 19,56 лв.
Система клинкер с топлоизолация …
1067,00 € / 2086,87 лв. (9 м2)
Винилов сайдинг
11,00 € / 21,51 лв.
12,00 € / 23,47 лв.
Клинкерна фасадна плочка
0,44 € / 0,86 лв.
1,53 € / 2,99 лв.
Клинкерна фасадна плочка
0,44 € / 0,86 лв.
1,53 € / 2,99 лв.
Система клинкер с топлоизолация …
1043,00 € / 2039,93 лв. (9 м2)
Клинкерна фасадна плочка
0,13 € / 0,25 лв.
0,44 € / 0,86 лв.
Винилов сайдинг
22,00 € / 43,03 лв.
Винилов сайдинг
10,00 € / 19,56 лв.
11,00 € / 21,51 лв.
Клинкерна фасадна плочка
0,51 € / 1,00 лв.
1,53 € / 2,99 лв.
Клинкерна фасадна плочка
89,00 € / 174,07 лв.
Винилов сайдинг
15,00 € / 29,34 лв.
Система клинкер с топлоизолация …
1052,00 € / 2057,53 лв. (9 м2)
Универсален ъгъл
29,00 € / 56,72 лв. (3 м)
32,00 € / 62,59 лв.
Винилов сайдинг
15,00 € / 29,34 лв.
Клинкерна фасадна ъглова плочка
77,00 € / 150,60 лв. (30 бр.)
Винилов сайдинг
18,00 € / 35,20 лв.
21,00 € / 41,07 лв.
Клинкерен подпрозоречен перваз
0,82 € / 1,60 лв.
3,93 € / 7,69 лв.
Винилов сайдинг
14,00 € / 27,38 лв.
16,00 € / 31,29 лв.