Кашпа Minos
Кашпа Minos
Кашпа Minos
Цветове
Разфасовка
Наличност: Моля изчакайте...
Характеристики
| Външен размер | 60см х 60см х 22,5см |
|---|---|
| Вътрешен размер | 49,5см х 49,5см х 19,5см |
| Материал | Висококачествена полиетиленова смола (пластмаса) |
| Температурен диапазон | от -60°C до +80°C |
| Произход | Италия |
| Продукт | T5201 |
|---|---|
| Производител | NICOLI |
| Приложение | ЕКСТЕРИОР(Градински аксесоари, Градина и озаленяване, Декорации, Двор); |
Транспортните разходи се калкулират на база теглото на стоката и са видими в количката Ви при потвърждение на поръчка.
Стока може да бъде заменяна или връщана при следните съображения:
- Закупената стока може да бъде заменяна или връщана не по - късно от 14 дни след получаването
- Стоката трябва да не е била използвана, да е със запазена опаковка и в добър търговски вид
- Транспортните разходи по замяната или връщането на закупената стока са за сметка на клиента
Може да ви хареса също
Клинкерна фасадна плочка
0,51 € / 1,00 лв.
1,53 € / 2,99 лв.
Фасадна облицовка
89,00 € / 174,07 лв.
98,00 € / 191,67 лв.
Клинкерна фасадна плочка
0,13 € / 0,25 лв.
0,44 € / 0,86 лв.
Винилов сайдинг
18,00 € / 35,20 лв.
21,00 € / 41,07 лв.
Клинкерна фасадна ъглова плочка
58,00 € / 113,44 лв. (30 бр.)
Винилов сайдинг
18,00 € / 35,20 лв.
21,00 € / 41,07 лв.
Клинкерна фасадна плочка
0,15 € / 0,29 лв.
0,41 € / 0,80 лв.
Клинкерна фасадна плочка
89,00 € / 174,07 лв.
Клинкерна фасадна плочка
1,73 € / 3,38 лв.
5,24 € / 10,25 лв.
Винилов сайдинг
14,00 € / 27,38 лв.
16,00 € / 31,29 лв.
Клинкерна фасадна плочка
42,00 € / 82,14 лв.
Винилов сайдинг
13,00 € / 25,43 лв.
Винилов сайдинг
15,00 € / 29,34 лв.
Клинкерна фасадна плочка
78,00 € / 152,55 лв.
Клинкерна фасадна плочка
0,46 € / 0,90 лв.
1,53 € / 2,99 лв.
Универсален ъгъл
29,00 € / 56,72 лв. (3 м)
32,00 € / 62,59 лв.
Клинкерна фасадна плочка
0,44 € / 0,86 лв.
1,53 € / 2,99 лв.
Клинкерна фасадна ъглова плочка
54,00 € / 105,61 лв. (30 бр.)
Клинкерна фасадна ъглова плочка
54,00 € / 105,61 лв. (30 бр.)
Клинкерна фасадна ъглова плочка
58,00 € / 113,44 лв. (30 бр.)
Винилов сайдинг
14,00 € / 27,38 лв.
Клинкерна фасадна плочка
0,26 € / 0,51 лв.
0,82 € / 1,60 лв.
Клинкерна фасадна ъглова плочка
66,00 € / 129,08 лв. (30 бр.)
Клинкерна фасадна плочка
0,44 € / 0,86 лв.
1,53 € / 2,99 лв.