Керемида Класик
Керемида Класик
Керемида Класик
Цветове
Размери
Наличност: Моля изчакайте...
Характеристики
| Разходна норма за м2 | Приблизително 10 броя |
|---|---|
| Покривна ширина | 30 см |
| Покривна дължина | 39,8 см |
| Повърхност | Гладка |
| Материал | Пясък, цимент, вода, оцветители |
| Височина на профила | 25 мм |
| Продукт | T4567 |
|---|---|
| Производител | BRAMAC |
| Приложение | ГРУБ СТРОЕЖ(Изграждане на покрив, Аксесоари за покрив, Ремонт на покрив); |
Транспортните разходи се калкулират на база теглото на стоката и са видими в количката Ви при потвърждение на поръчка.
Стока може да бъде заменяна или връщана при следните съображения:
- Закупената стока може да бъде заменяна или връщана не по - късно от 14 дни след получаването
- Стоката трябва да не е била използвана, да е със запазена опаковка и в добър търговски вид
- Транспортните разходи по замяната или връщането на закупената стока са за сметка на клиента
Може да ви хареса също
Универсален ъгъл PVC
17,00 € / 33,25 лв.
Обшивка за покривен прозорец
79,00 € / 154,51 лв.
Снадка за улук метална
7,46 € / 14,59 лв.
Дъга 87,3° PVC
3,39 € / 6,63 лв.
Утка метална
51,00 € / 99,75 лв.
Битумни керемиди
27,00 € / 52,81 лв. (2 м2)
Дъга 67,5° метална
15,00 € / 29,34 лв.
Керемида керамична
2,85 € / 5,57 лв.
Утка PVC
6,10 € / 11,93 лв.
Керемида керамична
2,68 € / 5,24 лв.
Крепеж за скоба за …
1,53 € / 2,99 лв.
Скоба за улук с …
6,52 € / 12,75 лв.
Улук PVC
7,66 € / 14,98 лв. (3 м)
Скоба за водосток метална
4,92 € / 9,62 лв.
Тапа за улук метална
5,37 € / 10,50 лв.
Улук метален
43,00 € / 84,10 лв. (3 м)
Дъга 45° PVC
3,39 € / 6,63 лв.
OSB-3 плоскост
26,00 € / 50,85 лв.
Хидрофобен шперплат
40,00 € / 78,23 лв.
Ъгъл вътрешен за улук …
38,00 € / 74,32 лв.
Водосточна тръба PVC
12,00 € / 23,47 лв. (3 м)
Водосборно казанче метално
11,00 € / 21,51 лв.
Крепеж за скоба за …
1,32 € / 2,58 лв.
Керемида керамична
1,77 € / 3,46 лв.