Конвектор 700W за баня
Конвектор 700W за баня
Електрически конвектор с механичен термостат - от 6° до 30°С. Снабден е с електрически щепсел, подходящ за монтаж в помещения с висока влажност - бани, сауни и др. Корпусът се загрява до 70°С. Електрическа изолация - клас II, IP24. Устойчив на значителни колебания в електрозахранването.
Наличност: Моля изчакайте...
Характеристики
| Мощност | 700W |
|---|---|
| Терморегулатор | Електронен |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Нива на мощност | 6 |
| Защитен клас | IP24 |
| Допълнителни функции | Защита от прегряване |
| Отопляема площ - м2 | 5-7 |
| Bluetooth настройка | Не |
| Цвят | Бял |
| Размери - височина, дължина, ширина | 400мм/1100мм/50мм |
| В комплекта | Планка за стена |
| Гаранция | 8 години |
| Продукт | T1521 |
|---|---|
| Производител | ENSTO |
| Приложение | ИНТЕРИОР(Инсталации, За банята, Електрическо отопление, Електроинсталация); ОТОПЛЕНИЕ(Електрическо отопление); |
Транспортните разходи се калкулират на база теглото на стоката и са видими в количката Ви при потвърждение на поръчка.
Стока може да бъде заменяна или връщана при следните съображения:
- Закупената стока може да бъде заменяна или връщана не по - късно от 14 дни след получаването
- Стоката трябва да не е била използвана, да е със запазена опаковка и в добър търговски вид
- Транспортните разходи по замяната или връщането на закупената стока са за сметка на клиента
Може да ви хареса също
Саморазливна замазка
12,00 € / 23,47 лв.
Профил за окачен таван
1,30 € / 2,54 лв.
Двукомпонентна хидроизолация
72,00 € / 140,82 лв.
Ъгъл PVC окантващ
0,79 € / 1,55 лв.
Саморазливна бързостягаща замазка
15,00 € / 29,34 лв.
Ъгъл PVC
18,00 € / 35,20 лв. (10 бр.)
Ъгъл за свод
0,62 € / 1,21 лв.
Винт универсален
2,59 € / 5,07 лв. (10 бр.)
5,36 € / 10,48 лв.
Профил за окачен таван
1,02 € / 1,99 лв.
Профил за окачен таван
13,00 € / 25,43 лв. (3 м)
Профил за окачен таван
5,87 € / 11,48 лв.
Анкер за бетон
1,43 € / 2,80 лв.
2,87 € / 5,61 лв.
Анкер за бетон
1,38 € / 2,70 лв.
2,78 € / 5,44 лв.
Ъгъл PVC
102,00 € / 199,49 лв. (25 бр.)
Профил за окачен таван …
3,21 € / 6,28 лв. (3 м)
5,38 € / 10,52 лв.
Влагоустойчив Гипсокартон
13,00 € / 25,43 лв. (3 м2)
Профил за окачен таван
18,00 € / 35,20 лв. (3 м)
Пана за окачен таван …
2,45 € / 4,79 лв.
2,58 € / 5,05 лв.
Ъгъл алуминиев
59,00 € / 115,39 лв. (20 бр.)
Ъгъл поцинкован за мазилка
1,92 € / 3,76 лв.
Влагоустойчив Гипсокартон
11,00 € / 21,51 лв. (2 м2)
Анкер за бетон
1,33 € / 2,60 лв.
2,64 € / 5,16 лв.
Ъгъл PVC
117,00 € / 228,83 лв. (10 бр.)
Ъгъл PVC окантващ
0,79 € / 1,55 лв.