Саксия Doppio Brodo Festonato
Саксия Doppio Brodo Festonato
Саксия Doppio Brodo Festonato
Цветове
Разфасовка
Наличност: Моля изчакайте...
Характеристики
| Външен размер | 40см х 32см |
|---|---|
| Вътрешен размер | 33см х 29см |
| Материал | Висококачествена полиетиленова смола (пластмаса) |
| Температурен диапазон | от -60°C до +80°C |
| Подложка | Не е включена |
| Произход | Италия |
| Продукт | T5196 |
|---|---|
| Производител | NICOLI |
| Приложение | ЕКСТЕРИОР(Градински аксесоари, Градина и озаленяване, Декорации, Двор); |
Транспортните разходи се калкулират на база теглото на стоката и са видими в количката Ви при потвърждение на поръчка.
Стока може да бъде заменяна или връщана при следните съображения:
- Закупената стока може да бъде заменяна или връщана не по - късно от 14 дни след получаването
- Стоката трябва да не е била използвана, да е със запазена опаковка и в добър търговски вид
- Транспортните разходи по замяната или връщането на закупената стока са за сметка на клиента
Може да ви хареса също
Винилов сайдинг
13,00 € / 25,43 лв.
Клинкерна фасадна ъглова плочка
66,00 € / 129,08 лв. (30 бр.)
Клинкерна фасадна плочка
78,00 € / 152,55 лв.
Клинкерна фасадна плочка
89,00 € / 174,07 лв.
Винилов сайдинг
18,00 € / 35,20 лв.
21,00 € / 41,07 лв.
Клинкерна фасадна плочка
81,00 € / 158,42 лв.
Система клинкер с топлоизолация …
1043,00 € / 2039,93 лв. (9 м2)
Система клинкер с топлоизолация …
1067,00 € / 2086,87 лв. (9 м2)
Клинкерна фасадна ъглова плочка
87,00 € / 170,16 лв. (30 бр.)
Винилов сайдинг
14,00 € / 27,38 лв.
Винилов сайдинг
14,00 € / 27,38 лв.
16,00 € / 31,29 лв.
Клинкерна фасадна плочка
42,00 € / 82,14 лв.
Клинкерна фасадна ъглова плочка
54,00 € / 105,61 лв. (30 бр.)
Клинкерна фасадна плочка
114,00 € / 222,96 лв.
Клинкерна фасадна ъглова плочка
54,00 € / 105,61 лв. (30 бр.)
Клинкерна фасадна плочка
47,00 € / 91,92 лв.
Клинкерна фасадна плочка
78,00 € / 152,55 лв.
Винилов сайдинг
13,00 € / 25,43 лв.
Клинкерна фасадна плочка
89,00 € / 174,07 лв.
Винилов сайдинг
11,00 € / 21,51 лв.
12,00 € / 23,47 лв.
Клинкерна фасадна плочка
39,00 € / 76,28 лв.
Винилов сайдинг
13,00 € / 25,43 лв.
Винилов сайдинг
11,00 € / 21,51 лв.
12,00 € / 23,47 лв.
Винилов сайдинг
14,00 € / 27,38 лв.
16,00 € / 31,29 лв.