Саксия Doppio Brodo Liscio
Саксия Doppio Brodo Liscio
Саксия Doppio Brodo Liscio
Цветове
Разфасовка
Наличност: Моля изчакайте...
Характеристики
| Външен размер | 45см х 35см |
|---|---|
| Вътрешен размер | 39см х 32см |
| Материал | Висококачествена полиетиленова смола (пластмаса) |
| Температурен диапазон | от -60°C до +80°C |
| Подложка | Не е включена |
| Произход | Италия |
| Продукт | T5192 |
|---|---|
| Производител | NICOLI |
| Приложение | ЕКСТЕРИОР(Градински аксесоари, Градина и озаленяване, Декорации, Двор); |
Транспортните разходи се калкулират на база теглото на стоката и са видими в количката Ви при потвърждение на поръчка.
Стока може да бъде заменяна или връщана при следните съображения:
- Закупената стока може да бъде заменяна или връщана не по - късно от 14 дни след получаването
- Стоката трябва да не е била използвана, да е със запазена опаковка и в добър търговски вид
- Транспортните разходи по замяната или връщането на закупената стока са за сметка на клиента
Може да ви хареса също
Клинкерна фасадна ъглова плочка
58,00 € / 113,44 лв. (30 бр.)
Клинкерна фасадна плочка
0,13 € / 0,25 лв.
0,41 € / 0,80 лв.
Винилов сайдинг
11,00 € / 21,51 лв.
12,00 € / 23,47 лв.
Клинкерен подпрозоречен перваз
0,82 € / 1,60 лв.
3,93 € / 7,69 лв.
Клинкерна фасадна плочка
0,11 € / 0,22 лв.
0,41 € / 0,80 лв.
Стартов профил
4,90 € / 9,58 лв. (3 м)
5,44 € / 10,64 лв.
Клинкерна фасадна ъглова плочка
58,00 € / 113,44 лв. (30 бр.)
Клинкерна фасадна плочка
0,51 € / 1,00 лв.
1,53 € / 2,99 лв.
Клинкерна фасадна плочка
0,44 € / 0,86 лв.
1,53 € / 2,99 лв.
Винилов сайдинг
11,00 € / 21,51 лв.
12,00 € / 23,47 лв.
Клинкерна фасадна плочка
0,73 € / 1,43 лв.
1,53 € / 2,99 лв.
Клинкерна фасадна плочка
0,13 € / 0,25 лв.
0,44 € / 0,86 лв.
Клинкерна фасадна плочка
0,13 € / 0,25 лв.
0,41 € / 0,80 лв.
Клинкерна фасадна плочка
78,00 € / 152,55 лв.
Клинкерна фасадна ъглова плочка
77,00 € / 150,60 лв. (30 бр.)
Фасадна облицовка
89,00 € / 174,07 лв.
98,00 € / 191,67 лв.
Система клинкер с топлоизолация …
1043,00 € / 2039,93 лв. (9 м2)
Клинкерна фасадна плочка
0,20 € / 0,39 лв.
0,82 € / 1,60 лв.
Клинкерна фасадна плочка
78,00 € / 152,55 лв.
Клинкерна фасадна плочка
42,00 € / 82,14 лв.
Винилов сайдинг
13,00 € / 25,43 лв.
Винилов сайдинг
14,00 € / 27,38 лв.
Клинкерна фасадна ъглова плочка
95,00 € / 185,80 лв. (30 бр.)
Винилов сайдинг
14,00 € / 27,38 лв.
16,00 € / 31,29 лв.