Саксия Doppio Brodo Liscio
Саксия Doppio Brodo Liscio
Саксия Doppio Brodo Liscio
Цветове
Разфасовка
Наличност: Моля изчакайте...
Характеристики
| Външен размер | 75см х 61,5см |
|---|---|
| Вътрешен размер | 66см х 58,5см |
| Материал | Висококачествена полиетиленова смола (пластмаса) |
| Температурен диапазон | от -60°C до +80°C |
| Подложка | Не е включена |
| Произход | Италия |
| Продукт | T5194 |
|---|---|
| Производител | NICOLI |
| Приложение | ЕКСТЕРИОР(Градински аксесоари, Градина и озаленяване, Декорации, Двор); |
Транспортните разходи се калкулират на база теглото на стоката и са видими в количката Ви при потвърждение на поръчка.
Стока може да бъде заменяна или връщана при следните съображения:
- Закупената стока може да бъде заменяна или връщана не по - късно от 14 дни след получаването
- Стоката трябва да не е била използвана, да е със запазена опаковка и в добър търговски вид
- Транспортните разходи по замяната или връщането на закупената стока са за сметка на клиента
Може да ви хареса също
Стартов профил
4,90 € / 9,58 лв. (3 м)
5,44 € / 10,64 лв.
Клинкерна фасадна плочка
39,00 € / 76,28 лв.
Клинкерна фасадна плочка
42,00 € / 82,14 лв.
Клинкерна фасадна ъглова плочка
87,00 € / 170,16 лв. (30 бр.)
Клинкерна фасадна плочка
0,46 € / 0,90 лв.
1,53 € / 2,99 лв.
Клинкерна фасадна плочка
47,00 € / 91,92 лв.
Винилов сайдинг
14,00 € / 27,38 лв.
Система клинкер с топлоизолация …
1052,00 € / 2057,53 лв. (9 м2)
Свързващ профил
21,00 € / 41,07 лв. (3 м)
23,00 € / 44,98 лв.
Клинкерна фасадна ъглова плочка
54,00 € / 105,61 лв. (30 бр.)
Фасадна облицовка
89,00 € / 174,07 лв.
98,00 € / 191,67 лв.
Винилов сайдинг
13,00 € / 25,43 лв.
Винилов сайдинг
18,00 € / 35,20 лв.
21,00 € / 41,07 лв.
Клинкерен подпрозоречен перваз
0,82 € / 1,60 лв.
3,93 € / 7,69 лв.
Клинкерна фасадна плочка
114,00 € / 222,96 лв.
Клинкерна фасадна плочка
0,53 € / 1,04 лв.
1,53 € / 2,99 лв.
Завършващ профил
8,00 € / 15,65 лв.
9,00 € / 17,60 лв.
Клинкерна фасадна плочка
0,51 € / 1,00 лв.
1,53 € / 2,99 лв.
Клинкерна фасадна плочка
157,00 € / 307,07 лв.
Винилов сайдинг
22,00 € / 43,03 лв.
Винилов сайдинг
9,00 € / 17,60 лв.
10,00 € / 19,56 лв.
Винилов сайдинг
18,00 € / 35,20 лв.
21,00 € / 41,07 лв.
Клинкерна фасадна ъглова плочка
54,00 € / 105,61 лв. (30 бр.)
Клинкерна фасадна плочка
78,00 € / 152,55 лв.