Акумулаторен винтоверт DeWALT DCD701D2
Акумулаторен винтоверт DeWALT DCD701D2
Акумулаторен винтоверт DeWALT DCD701D2
Цветове
Размери
Наличност: Моля изчакайте...
Характеристики
| Окомплектовка | 2бр. батерии, зарядно устройство |
|---|---|
| Вид на двигателя | Електрически безчетков |
| Брой скорости | 2-скоростни |
| Напрежение на акумулаторната батерия | 12 V |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 2 Ah |
| Въртящ момент | 57.5 Nm |
| Обхват на патронника | 1,5-10 мм |
| Обороти без товар | 0-425/0-1500 об./мин. |
| Стойност на вибрациите | 2,5 м/сек2 |
| Ниво на звукова мощност | 83 dB(A) |
| Работно осветление | Вградено |
| Максимум в метал | 10 мм |
| Максимум в дърво | 20 мм |
| Вид опаковка | В куфар |
| Гаранция физически лица | 2 + 1 /бонус/ год. |
| Гаранция юридически лица | 1 + 2 /бонус/ год. |
| Тегло на инструмента | 0,90 кг. |
| Продукт | T4887 |
|---|---|
| Производител | DeWALT |
| Приложение | ИНСТРУМЕНТИ(Електроинструменти); |
Транспортните разходи се калкулират на база теглото на стоката и са видими в количката Ви при потвърждение на поръчка.
Стока може да бъде заменяна или връщана при следните съображения:
- Закупената стока може да бъде заменяна или връщана не по - късно от 14 дни след получаването
- Стоката трябва да не е била използвана, да е със запазена опаковка и в добър търговски вид
- Транспортните разходи по замяната или връщането на закупената стока са за сметка на клиента
Може да ви хареса също
Свредло за камък
1,01 € / 1,98 лв.
2,06 € / 4,03 лв.
Диск за рязане на …
1,77 € / 3,46 лв.
4,28 € / 8,37 лв.
Диск за шлайфане на …
3,27 € / 6,40 лв.
6,94 € / 13,57 лв.
Свредло
1,44 € / 2,82 лв.
2,98 € / 5,83 лв.
Електроди рутилови 3.2мм
5,79 € / 11,32 лв.
Свредло
3,07 € / 6,00 лв.
5,16 € / 10,09 лв.
Свредло
4,49 € / 8,78 лв.
9,00 € / 17,60 лв.
Бъркалка
3,90 € / 7,63 лв.
Накрайник магнитен държач за …
8,00 € / 15,65 лв.
18,00 € / 35,20 лв.
Диск за шлайфане на …
2,39 € / 4,67 лв.
5,34 € / 10,44 лв.
Накрайник Bits Philips
0,39 € / 0,76 лв.
0,86 € / 1,68 лв.
Свредло
3,48 € / 6,81 лв.
7,07 € / 13,83 лв.
Бъркалка
4,43 € / 8,66 лв.
Свредло
3,08 € / 6,02 лв.
6,26 € / 12,24 лв.
Свредло центр. за Бор …
16,00 € / 31,29 лв.
33,00 € / 64,54 лв.
Електроди стоманени 3,2мм
6,22 € / 12,17 лв.
Свредло
3,34 € / 6,53 лв.
6,85 € / 13,40 лв.
Свредлo
1,99 € / 3,89 лв.
4,51 € / 8,82 лв.
Акумулаторен винтоверт DeWALT DCD708S2T
249,00 € / 487,00 лв.
Накрайник Bits Philips
8,00 € / 15,65 лв.
18,00 € / 35,20 лв.
Бъркалка
8,19 € / 16,02 лв.
Свредло
1,89 € / 3,70 лв.
3,90 € / 7,63 лв.
Електроди рутилови 2,4мм
5,75 € / 11,25 лв.
Накрайник Pz3
0,40 € / 0,78 лв.
0,94 € / 1,84 лв.