Акумулаторен винтоверт DeWALT DCD708D2T
Акумулаторен винтоверт DeWALT DCD708D2T
Акумулаторен винтоверт DeWALT DCD708D2T
Цветове
Размери
Наличност: Моля изчакайте...
Характеристики
| Окомплектовка | 2бр. батерии, зарядно устройство |
|---|---|
| Вид на двигателя | Електрически безчетков |
| Брой скорости | 2-скоростни |
| Напрежение на акумулаторната батерия | 18 V |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 2 Ah |
| Въртящ момент | 65 Nm |
| Обхват на патронника | 1,5-13 мм |
| Обороти без товар | 0-450/0-1650 об./мин. |
| Стойност на вибрациите | 2,5 м/сек2 |
| Ниво на звукова мощност | 84 dB(A) |
| Работно осветление | Вградено |
| Максимум в метал | 13 мм |
| Максимум в дърво | 30 мм |
| Вид опаковка | В куфар |
| Гаранция физически лица | 2 + 1 /бонус/ год. |
| Гаранция юридически лица | 1 + 2 /бонус/ год. |
| Тегло на инструмента | 1,10 кг. |
| Продукт | T4889 |
|---|---|
| Производител | DeWALT |
| Приложение | ИНСТРУМЕНТИ(Електроинструменти); |
Транспортните разходи се калкулират на база теглото на стоката и са видими в количката Ви при потвърждение на поръчка.
Стока може да бъде заменяна или връщана при следните съображения:
- Закупената стока може да бъде заменяна или връщана не по - късно от 14 дни след получаването
- Стоката трябва да не е била използвана, да е със запазена опаковка и в добър търговски вид
- Транспортните разходи по замяната или връщането на закупената стока са за сметка на клиента
Може да ви хареса също
Електроди стоманени 4,0мм
5,81 € / 11,36 лв.
Бъркалка
10,00 € / 19,56 лв.
Свредло
1,99 € / 3,89 лв.
4,28 € / 8,37 лв.
Диск за рязане на …
2,02 € / 3,95 лв.
4,95 € / 9,68 лв.
Бъркалка
3,90 € / 7,63 лв.
Свредлo
1,99 € / 3,89 лв.
4,51 € / 8,82 лв.
Свредло
1,92 € / 3,76 лв.
4,05 € / 7,92 лв.
Свредло
1,17 € / 2,29 лв.
2,36 € / 4,62 лв.
Електроди рутилови 2,4мм
5,75 € / 11,25 лв.
Накрайник Bits Philips
0,39 € / 0,76 лв.
0,86 € / 1,68 лв.
Свредло
2,82 € / 5,52 лв.
5,82 € / 11,38 лв.
БОР корона
88,00 € / 172,11 лв.
177,00 € / 346,18 лв.
БОР корона
105,00 € / 205,36 лв.
210,00 € / 410,72 лв.
Свредло
1,61 € / 3,15 лв.
3,24 € / 6,34 лв.
Свредло
1,74 € / 3,40 лв.
3,76 € / 7,35 лв.
Свредло
3,34 € / 6,53 лв.
6,85 € / 13,40 лв.
Свредло
2,58 € / 5,05 лв.
5,16 € / 10,09 лв.
Свредло за камък
1,01 € / 1,98 лв.
2,06 € / 4,03 лв.
Свредло
2,19 € / 4,28 лв.
4,42 € / 8,64 лв.
Свредло
3,07 € / 6,00 лв.
5,16 € / 10,09 лв.
Електроди рутилови 4.0мм
5,62 € / 10,99 лв.
Акумулаторен винтоверт DeWALT DCD708S2T
249,00 € / 487,00 лв.
Диск за шлайфане на …
3,27 € / 6,40 лв.
6,94 € / 13,57 лв.
Свредло
5,04 € / 9,86 лв.
10,00 € / 19,56 лв.