Полиуретанова пяна
Полиуретанова пяна
Полиуретанова пяна
Цветове
Разфасовка
Наличност: Моля изчакайте...
Характеристики
| Употреба | Пистолетна |
|---|---|
| Температурна устойчивос | от -50°C до +90°C |
| Втвърдяване | < 8 часа при 23°C |
| Плътност | 15-19кг./м3 |
| Първоначално съхнене | 6-10 мин. |
| Изрязване | след 30 мин. |
| Налягане при втвърдяване | < 1 kPa |
| Раздуване | < 80% |
| Клас на горимост | В3 |
| Топлопроводимост | λ = 0,033 W/mK |
| Звукоизолация | 0,60 αw |
| Продукт | T4462 |
|---|---|
| Производител | DCP |
| Приложение | ИНТЕРИОР(Сухо Строителство, Инсталации, Интериорни врати, Вътрешни входни врати); ЕКСТЕРИОР(Фасадна облицовка, Фасадна топлоизолация, Контактна топлоизолация); |
Транспортните разходи се калкулират на база теглото на стоката и са видими в количката Ви при потвърждение на поръчка.
Стока може да бъде заменяна или връщана при следните съображения:
- Закупената стока може да бъде заменяна или връщана не по - късно от 14 дни след получаването
- Стоката трябва да не е била използвана, да е със запазена опаковка и в добър търговски вид
- Транспортните разходи по замяната или връщането на закупената стока са за сметка на клиента
Може да ви хареса също
Керемида керамична
1,77 € / 3,46 лв.
Плочи за окачен таван …
8,00 € / 15,65 лв.
Профил за окачен таван …
0,53 € / 1,04 лв.
0,90 € / 1,76 лв.
Керемида керамична
2,85 € / 5,57 лв.
Система клинкер с топлоизолация …
1180,00 € / 2307,88 лв. (9 м2)
Пана за окачен таван …
2,15 € / 4,20 лв.
2,26 € / 4,42 лв.
Керемиди Икономик
1,62 € / 3,17 лв.
Керемида Класик
3,14 € / 6,14 лв.
Система клинкер с топлоизолация …
1052,00 € / 2057,53 лв. (9 м2)
Плочи за окачен таван …
2,71 € / 5,30 лв.
3,33 € / 6,51 лв.
Система клинкер с топлоизолация …
1118,00 € / 2186,62 лв. (9 м2)
Циментборд
53,00 € / 103,66 лв. (2 м2)
Плочи за окачен таван …
6,68 € / 13,06 лв.
Профил за окачен таван
2,59 € / 5,07 лв.
Профил за окачен таван …
3,21 € / 6,28 лв. (3 м)
5,38 € / 10,52 лв.
Керемида керамична
1,87 € / 3,66 лв.
Система клинкер с топлоизолация …
1067,00 € / 2086,87 лв. (9 м2)
Профил за окачен таван
3,81 € / 7,45 лв.
Плочи за окачен таван …
5,09 € / 9,96 лв.
5,05 € / 9,88 лв.
Керемиди Адриа
4,10 € / 8,02 лв.
Профил за окачен таван
13,00 € / 25,43 лв. (3 м)
Система клинкер с топлоизолация …
1132,00 € / 2214,00 лв. (9 м2)
Профил за окачен таван
2,94 € / 5,75 лв.
Плочи за окачен таван …
5,11 € / 9,99 лв.