Полиуретанова пяна
Полиуретанова пяна
Полиуретанова пяна
Цветове
Разфасовка
Наличност: Моля изчакайте...
Характеристики
| Температурна устойчивос | от -50°C до +90°C |
|---|---|
| Втвърдяване | < 16 часа при 23°C |
| Плътност | 21-25кг./м3 |
| Първоначално съхнене | 8-12 мин. |
| Изрязване | след 45 мин. |
| Налягане при втвърдяване | < 1.5 kPa |
| Раздуване | < 150% |
| Клас на горимост | В3 |
| Топлопроводимост | λ = 0,033 W/mK |
| Звукоизолация | 0,60 αw |
| Продукт | T4463 |
|---|---|
| Производител | DCP |
| Приложение | ИНТЕРИОР(Сухо Строителство, Инсталации, Интериорни врати, Вътрешни входни врати); ЕКСТЕРИОР(Фасадна облицовка, Фасадна топлоизолация, Контактна топлоизолация); |
Транспортните разходи се калкулират на база теглото на стоката и са видими в количката Ви при потвърждение на поръчка.
Стока може да бъде заменяна или връщана при следните съображения:
- Закупената стока може да бъде заменяна или връщана не по - късно от 14 дни след получаването
- Стоката трябва да не е била използвана, да е със запазена опаковка и в добър търговски вид
- Транспортните разходи по замяната или връщането на закупената стока са за сметка на клиента
Може да ви хареса също
Капак Икономик
3,69 € / 7,22 лв.
Керемида керамична
1,87 € / 3,66 лв.
Профил за окачен таван
2,04 € / 3,99 лв.
Профил за окачен таван
18,00 € / 35,20 лв. (3 м)
Профил за окачен таван
12,00 € / 23,47 лв. (3 м)
Керемида керамична
2,68 € / 5,24 лв.
Профил за окачен таван
0,46 € / 0,89 лв.
0,48 € / 0,94 лв.
Система клинкер с топлоизолация …
1486,00 € / 2906,36 лв. (9 м2)
Циментборд
71,00 € / 138,86 лв. (2 м2)
Система клинкер с топлоизолация …
1052,00 € / 2057,53 лв. (9 м2)
Пана за окачен таван …
2,45 € / 4,79 лв.
2,58 € / 5,05 лв.
Профил за окачен таван …
3,21 € / 6,28 лв. (3 м)
5,38 € / 10,52 лв.
Плочи за окачен таван …
4,01 € / 7,84 лв.
Керемида прозрачна
23,00 € / 44,98 лв.
Профил за окачен таван
0,91 € / 1,78 лв.
0,96 € / 1,88 лв.
Пана за окачен таван …
2,45 € / 4,79 лв.
2,58 € / 5,05 лв.
Вентилираща керемида Икономик
10,00 € / 19,56 лв.
Система клинкер с топлоизолация …
1118,00 € / 2186,62 лв. (9 м2)
Профил за окачен таван
6,28 € / 12,28 лв. (3 м)
Керемида керамична
1,77 € / 3,46 лв.
Плочи за окачен таван …
8,00 € / 15,65 лв.
Система клинкер с топлоизолация …
1222,00 € / 2390,02 лв. (9 м2)
Капак Икономик
4,39 € / 8,59 лв.
Профил за окачен таван
1,02 € / 1,99 лв.