Полиуретаново лепило
Полиуретаново лепило
Полиуретаново лепило
Цветове
Разфасовка
Наличност: Моля изчакайте...
Характеристики
| Работна температура | +5°C - +35°C |
|---|---|
| Клас на горимост | В3 |
| Употреба | 2 В 1 - ръчна и пистолетна |
| Температурна устойчивос | от -40°C до +90°C |
| Време за поправки | 15 минути |
| Втвърдяване | от 80минути до 100 минути |
| Плътност | 18-25кг./м3 |
| Разходна норма | около 10м2 |
| Продукт | T4340 |
|---|---|
| Производител | BOSTIK |
| Приложение | ИНТЕРИОР(Сухо Строителство, Инсталации, Изолации, За банята, Предстенна обшивка, Интериорни врати, Довършителни дейности); ЕКСТЕРИОР(Фасадна облицовка, Окачена фасада, Градински настилки, Фасадна топлоизолация, Контактна топлоизолация); |
Транспортните разходи се калкулират на база теглото на стоката и са видими в количката Ви при потвърждение на поръчка.
Стока може да бъде заменяна или връщана при следните съображения:
- Закупената стока може да бъде заменяна или връщана не по - късно от 14 дни след получаването
- Стоката трябва да не е била използвана, да е със запазена опаковка и в добър търговски вид
- Транспортните разходи по замяната или връщането на закупената стока са за сметка на клиента
Може да ви хареса също
Подкеремидно фолио
65,00 € / 127,13 лв. (80 м2)
Керемиди Икономик
1,62 € / 3,17 лв.
Профил за окачен таван …
1,07 € / 2,09 лв.
1,79 € / 3,50 лв.
Циментборд
37,00 € / 72,37 лв. (2 м2)
Циментборд
71,00 € / 138,86 лв. (2 м2)
Профил за окачен таван
7,78 € / 15,22 лв. (3 м)
Профил за окачен таван
18,00 € / 35,20 лв. (3 м)
Пана за окачен таван …
2,15 € / 4,20 лв.
2,26 € / 4,42 лв.
Система клинкер с топлоизолация …
1486,00 € / 2906,36 лв. (9 м2)
Керемида керамична
2,49 € / 4,87 лв.
Водосточна тръба PVC
12,00 € / 23,47 лв. (3 м)
Плочи за окачен таван …
6,68 € / 13,06 лв.
Перфориран Акустичен Гипсокартон
56,00 € / 109,53 лв. (2 м2)
Перфориран Акустичен Гипсокартон
56,00 € / 109,53 лв. (2 м2)
Керемиди Икономик
2,00 € / 3,91 лв.
Плочи за окачен таван …
8,00 € / 15,65 лв.
Профил за окачен таван
1,76 € / 3,44 лв. (3 м)
1,85 € / 3,62 лв.
Плочи за окачен таван …
4,01 € / 7,84 лв.
Профил за окачен таван …
3,21 € / 6,28 лв. (3 м)
5,38 € / 10,52 лв.
Профил за окачен таван
3,81 € / 7,45 лв.
Плочи за окачен таван …
5,11 € / 9,99 лв.
Плочи за окачен таван …
2,71 € / 5,30 лв.
3,33 € / 6,51 лв.
Плочи за окачен таван …
2,79 € / 5,46 лв.
3,44 € / 6,73 лв.
Циментборд
53,00 € / 103,66 лв. (2 м2)